logo sz pods

 

Lp.

Prowadzący

Nazwa zajęć

Termin, godz. zajęć

Odbiorca/klasy

1.

Andrzejewska

Renata

Zajęcia wyrównawcze – przygotowanie do egzaminu

Poniedziałek

13:45 – 14:30

s. 6

kl. III GIM

kl. VIII SP

 

2.

Andrzejewska

Renata

Kółko teatralne

Wtorek

13:00 – 13:45

s. 6

kl. VIII SP

 

3.

Apollo Anna

Zajęcia dodatkowe z matematyki rozwijające 

Środa

13:50: 14:35

 

kl. VI i VIII

4.

Block Joanna

Zajęcia wyrównawcze

Wtorek

13:00 – 13:45

s. 34

Kl. IB

5.

Cyman Aneta

Zajęcia ogólnorozwojowe

Poniedziałek

13:00 – 13:45

s.11a

Kl. IV A

 

6.

Dąbrowska Magdalena

Kółko turystyczne

wyjścia terenowe – wycieczki

7.

Formela Hanna

Kółko teatralno -biblijne

Poniedziałki    13.00- 13.45

 

Kl. IV -VIII

8.

Formela Adam

Zajęcia wyrównawcze z historii

Wtorek

13:50: 14:35

Kl. III GIM

9.

Gostomska – Cyrzan Elżbieta

Zajęcia wyrównawcze

Poniedziałek

12:05: 12:50

Kl. II A

10.

Grosz – Miłosz Renata

Zajęcia wyrównawcze z biologii

Poniedziałek 13.50 – 15.15

s. 5

Kl. III GIM

Kl. VIII

11.

Groth

Katarzyna

Zajęcia wyrównawcze z historii

Wtorek

13:50: 14:35

Kl. III GIM

Kl. VII -VIII

12.

Górski Jan

SKS

Wtorek

13:45 – 14:30

czwartek

13:45 – 14:30

sala. gimnastyczna

kl. VIII SP

III Gimnazjum

13.

Jasek Karol

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego

Piątek

13:50 – 14:35

s.7

Kl. III GIM

Kl. VIII SP

14.

Karcz Maria

Zajęcia wyrównawcze języka polskiego

Poniedziałek, Środa

7:30 – 8:15

Kl. IVA s.15

KL. VA s.4

15.

Karczewska Kamila

Zajęcia wyrównawcze języka polskiego

s.31

Kl. III

16.

Karczewska Kamila

Kółko zajęć plastycznych

s.31

Kl. III

17

Karszny Violetta

Zajęcia artystyczno -plastyczne

Środa

14:40 :15:25

s. 7

Kl. VII, VIII,

Kl. III GIM

18.

Kikolski Paweł

Kółko turystyczne

Wyjścia terenowe - wycieczki

19.

Littwin Halina

Kółko polonistyczne

Wtorek

7:30 – 8:15

s.12

Kl. VII B

20.

Lellek Elżbieta

Szkolny Klub Wolontariatu

(PCK, Fundacja Hospicjum)

Piątek

12:05: 12:50

Kl. od IV SP

21.

Malinowska Anna

Zajęcia przygotowujące do konkursów/egzaminów

Środa

13:50: 14:35

Klasy VII-VIII

Klasy III GIM

22.

Malinowska Anna

Kółko turystyczne

wyjścia terenowe – wycieczki

23.

Mielewczyk Wojciech

Zajęcia ogólnorozwojowe

czwartek

13:00 – 13:45

s.11a

Kl. III GIM

24.

Meissner Jerzy

SKS


Poniedziałek

13:45 – 14:30

piątek

13:45- 14:30

sala gimnastyczna

kl. III, IV, V i VII SP

25.

Orczykowska Monika

Zajęcia indywidualne dla 2 uczniów klasy VI B

Maja – poniedziałek 12:05: 12:50, Maks – czwartek 13:00: 13:45

sala do zajęć indywidualnych

Kl. VI B

26.

Plichta Beata

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Wtorek

13:50: 14:35

s.12

Kl. III A

Kl. III B

27.

Reich Anna

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Poniedziałek

13:50: 14:35

s.6

Kl. IVB

Kl. VB

28.

Regliński Krzysztof

Zajęcia rekreacyjno – sportowe. Unihokej.

Sobota

9:00 – 10:30

hala sportowa

Dziewczyny kl. VII i VIII SP

29.

Richert Kamila

Zajęcia rozwijające języka angielskiego

Poniedziałek

13:00: 14:00

s.2

Klasy O

30.

Rudnik- Pestka Dorota

Klub Motyli Książkowych- rozwijające- propagujące czytelnictwo wśród najmłodszych

Środa

12:05: 12:50

Czytelnia

Kl. I-III SP

31.

Szagała Anna

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Czwartek

7:30 – 8:15

Czwartek

13:50: 14:35

Kl. IV A, IVB

Kl. VII A

32.

Sienkiewicz Mirosława

Koło regionalne- kaszubskie

Wtorek

13:50: 14:35

Kl. IV A, IVB

Kl. VA, VB

Kl. VIII A

33.

Stefańska Zuzanna

Zajęcia rozwijające z języka angielskiego

Poniedziałek

7:30 – 8:15

s. 32

Kl. IV A

34.

Stefańska Zuzanna

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

Piątek

13:00 – 13:45

s. 7

Kl. IV A

35.

Wydrowska Beata

Zajęcia rozwijające artystyczne oraz kompensacyjne

Środa

13:00 – 13:45

s.1

Klasy O

36.

Stępień Aleksandra

Koło chemiczne- „ Z Chemią za Pan Brat”

Czwartek

13:50: 14:35

s.7

Kl. VIII

Kl. III GIM

37.

Żołna Marek

Zajęcia wyrównawcze z przyrody i biologii

Czwartek

13:50: 14:35

s. 5

Kl. IV-VI

38.

Zawistowska Magda

Koło robótek ręcznych

Czwartek

13:50: 14:35

s. 5

Kl. IV-VIII

 

Prywatność i ciasteczka na naszej witrynie.
Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej witryny czuli się bezpiecznie. W poniższej Polityce Cookies opisujemy rodzaje plików cookie stosowane w naszym Serwisie, jak również wyjaśniamy, do czego pliki te służą.