logo sz pods

 Zielone lekcje
W dniu 14 grudnia, dzieci z klas 0-3 uczestniczyły w spotkaniach w ramach „Zielonych lekcji” z ptakami drapieżnymi. Nasi pierzaści goście oraz ich opiekunowie
w ciekawy sposób przekazali najmłodszym uczniom tajniki funkcjonowania przyrody. Bliskość oswojonych drapieżników: płomykówki, sokoła wędrownego, puchacza oraz jastrzębia dały nam możliwość poznania szczegółów z ich życia, dostarczyły uczniom wiedzy, której na co dzień nie mogą doświadczyć. Dzięki tej lekcji mieliśmy szanse dowiedzieć się jaką rolę te ptaki spełniają w przyrodzie i czym się różnią od siebie.
Z podziwem obserwowaliśmy opiekunów, ich pasję i przyjaźń z ptakami. Dowiedzieliśmy się, że istnieje wiele zagrożeń czyhających na te piękne stworzenia, co uświadomiło nam jak krucha jest przyroda dlatego też należy nieustannie o nią dbać.

Prywatność i ciasteczka na naszej witrynie.
Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chcemy, aby korzystając z naszej witryny czuli się bezpiecznie. W poniższej Polityce Cookies opisujemy rodzaje plików cookie stosowane w naszym Serwisie, jak również wyjaśniamy, do czego pliki te służą.